XXIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Promyk Poezji”

Home/Aktualności/XXIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Promyk Poezji”

XXIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Promyk Poezji”

20 marca 2024 roku reprezentanci uczniów z klas I-III naszej szkoły wzięli udział
w XXIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Promyk Poezji” pod hasłem „Wiosna w poezji”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce. Uczestnicy wykazali się wysokim poziomem umiejętności recytatorskich. Uczestnicy konkursu oceniani byli w trzech kategoriach wiekowych przez komisję konkursową w składzie nauczycieli reprezentujących poszczególne szkoły pod przewodnictwem Pani Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce – Bożeny Załęskiej.

Wyniki naszych reprezentantów:

Kornelia Dmowska z klasy Ic – III miejsce,

Joanna Wysocka z klasy IIb – III miejsce,

Maja Giers z klasy IIIa – II miejsce.

Gratulujemy!!!

By | 2024-03-25T10:11:40+01:00 25 marca, 2024|Aktualności|Możliwość komentowania XXIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Promyk Poezji” została wyłączona