Tydzień życzliwości

Home/Aktualności/Tydzień życzliwości

Tydzień życzliwości

Miniony tydzień szkolny, od 13 do 17 listopada upłynął w klasach młodszych pod znakiem życzliwości. Na korytarzu pojawiło się „drzewo życzliwości”, na którym uczniowie wieszają życzenia dla rówieśników i nauczycieli. W klasie 3b dzieci przygotowały liściki dla swego sąsiada z ławki, w których zawarte były konstruktywne opinie o swojej koleżance lub koledze, motywujące do serdecznych relacji interpersonalnych. W innych klasach układano życzenia, dla każdej społeczności klasowej i nauczycieli. Ten tydzień, na pewno wzmocnił poczucie własnej wartości wśród naszych najmłodszych uczniów.
By | 2023-11-20T11:12:07+01:00 17 listopada, 2023|Aktualności|Możliwość komentowania Tydzień życzliwości została wyłączona