Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

Home/Aktualności/Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16

1 września 2015 r. o godz. 9.30 w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Wcześniej  uczniowie i nauczyciele brali udział we Mszy Św. inaugurującej nowy rok szkolny w kościele pod wezwaniem Najświętszej  Maryi Królowej Rodzin w Ostrołęce.

Na początku akademii Pan Dyrektor Marek Wółkowski  serdecznie powitał przybyłych gości, uczniów, a także rodziców. W sposób szczególny zwrócił się do pierwszoklasistów. Najmłodsze dzieci czuły się wśród nas wyjątkowo dobrze, były radosne i chętne do działania. Pan Dyrektor wspomniał również o ważnych wydarzeniach historycznych, które rozegrały się 1 września 1939r. – wybuchu II wojny światowej.

Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu uczniów kl IIa, Va, IIA i IIB gimnazjum oraz chóru szkolnego.

Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom sukcesów w nauce, a rodziców zachęcał do aktywnego udziału w życiu szkoły.

Później odbyły się spotkania wychowawców z uczniami i rodzicami w salach lekcyjnych.

By | 2015-11-26T19:42:22+01:00 2 września, 2015|Aktualności|Możliwość komentowania Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/16 została wyłączona