W dniu 23 maja 2020 roku odbył się konkurs geograficzny dla uczniów klas VI i VII. Był to konkurs wiedzy na temat: ,,Planety układu słonecznego, ich ruchy i skutki” przygotowany i przeprowadzony przez Dominikę Załęską w ramach realizowanego przez nią :  ,,Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2021/2022” (pod opieką pani Małgorzaty Żebrowskiej nauczycielki geografii).  Najlepsi okazali się uczniowie klas szóstych. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Karolina Piasta, drugie – Anna Boguniecka a trzecie – Jakub Krupiński. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i przygotowaniem  z zakresu ujętych w teście zagadnień. Otrzymali dyplomy a zwycięzca nagrodę rzeczową w postaci dydaktycznej gry planszowej ufundowanej przez stypendystkę. Gratulujemy!

By | 2022-06-22T13:23:54+01:00 23 maja, 2022|Aktualności|Możliwość komentowania Konkurs geograficzny przygotowany przez Dominikę Załęską – stypendystkę ,,Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2021/2022” została wyłączona