Głosujmy na pracę Julii Mrozek!

Home/Aktualności/Głosujmy na pracę Julii Mrozek!

Głosujmy na pracę Julii Mrozek!

orle_pioro_normal

Autor rysunku: Marek Sachmata (Rozmaitosci.com)

Z radością informujemy, że uczennica klasy V Szkoły Podstawowej nr 3 Julia Mrozek zdobyła trzecią nagrodę w swojej kategorii w III Ostrołęckim Konkursie Literackim „O Orle Pióro”.

Laureatce gratulujemy, a Kolegów i Koleżanki – ze starszych, młodszych oraz równych klas prosimy o głosowanie na pracę Julii w konkursie rozpisanym przez patrona medialnego „Orlego Pióra” serwis Rozmaitosci.com. Nagrody Czytelników to kupony na zakupy do sklepów Oxide, Strefa34 i Smith’s za 200, 100 i 50 złotych.

Żeby zagłosować na pracę Julii trzeba znaleźć w serwisie artykuł z listą laureatów konkursu. Następnie kliknąć na tytuł pracy lub nazwisko Julii. Po wejściu w treść artykułu naszej Autorki, należy wcisnąć przycisk „Lubię to!”.

Poproście też o głosowanie na Julię swoją rodzinę i znajomych, bo konkurencja jest naprawdę silna.

Celem konkursu „O Orle Pióro” organizowanego co roku przez Szkołę Podstawową nr 6 w Ostrołęce, jest wyłonienie najlepszych prac literackich, napisanych w dowolnej (opis, opowiadanie, wspomnienie, kartka z pamiętnika, wywiad itp.), promujących wartości patriotyczne, opartych na samodzielnej interpretacji pojęcia patriotyzmu i jego przejawów, postaw itp.

Temat tegorocznego konkursu brzmiał: „Zdarzyło się przed laty… Szkolnych wspomnień czar”.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Ostrołęki Pan Janusz Kotowski.

Uroczyste rozstrzygnięcie, podanie wyników i wręczenie nagród odbyło się 10 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce.

By | 2017-05-05T11:06:22+01:00 23 listopada, 2015|Aktualności|Możliwość komentowania Głosujmy na pracę Julii Mrozek! została wyłączona