Finał Ostrołęckiego Konkursu „Szkolne bajanie”

Home/Aktualności/Finał Ostrołęckiego Konkursu „Szkolne bajanie”

Finał Ostrołęckiego Konkursu „Szkolne bajanie”

9 maja w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce odbył się finał Ostrołęckiego Konkursu „Szkolne bajanie” – dla uczniów szkół podstawowych. Wzięły w nim udział wyłonione w ramach szkolnych eliminacji uczennice naszej szkoły z klasy IV a. Zgodnie z hasłem konkursu zaprezentowały się jako bajarki. Okazało się, że dziewczęta nie miały sobie równych. Wymyślone przez siebie historie opowiedziały barwnie i ciekawie. Amelia Kania zdobyła I miejsce, a Blanka Brzuzy II. Obie uczennice do udziału w konkursie przygotowała pani Jolanta Popielarz.

By | 2022-05-30T07:22:19+01:00 10 maja, 2022|Aktualności|Możliwość komentowania Finał Ostrołęckiego Konkursu „Szkolne bajanie” została wyłączona