Home/Aktualności, Ogłoszenia/Akcja zdrowotna „Trzymaj Formę” – wykorzystanie sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości.

W dniach 20-24.03.23r. w naszej szkole odbywać się będzie akcja zdrowotna „Trzymaj Formę”. W ramach tych zajęć organizatorzy, klasa 8b zaprasza wszystkich chętnych do udziału. Naszym celem będzie ustanowienie pierwszego w historii szkoły rekordu ilości spalonych kalorii. W tym celu zostały przygotowane przez uczniów klasy 8b. różnorodne aktywności takie jak: gry zespołowe, bieg na bieżni elektrycznej, jazda na rolkach i hulajnodze, skoki na skakance oraz wejście po schodach na najwyższy szczyt Ziemi Mount Everest (8848 m n.p.m.). My już rozpoczęliśmy zmagania rekordowe. Odbyliśmy trening crossfitowy. Do jego obejrzenia zapraszamy klikając link. Serdecznie zapraszamy do tej zabawy Was uczniowie oraz Waszych rodziców i nauczycieli.

Organizatorzy kl. 8b

By | 2023-03-17T09:19:18+01:00 14 marca, 2023|Aktualności, Ogłoszenia|Możliwość komentowania Akcja zdrowotna „Trzymaj Formę” – wykorzystanie sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości. została wyłączona