Żyj z pasją. Jak zorganizować swój czas wolny? – apel klasy VI a

Home/Aktualności/Żyj z pasją. Jak zorganizować swój czas wolny? – apel klasy VI a

Żyj z pasją. Jak zorganizować swój czas wolny? – apel klasy VI a

8 lutego 2023r. klasa VI a przedstawiła apel nt. „Żyj z pasją. Jak zorganizować swój czas wolny?”. Uczniowie zapoznali koleżanki i kolegów ze starszych klas z różnymi sposobami aktywnego wypoczynku. Niektóre osoby odważyły się i zaprezentowały swoje pasje przed społecznością szkolną. Amelka Sikorska zagrała na oboju, natomiast Lenka Piątkowska zadeklamowała napisany przez siebie wiersz. Mamy nadzieję, że podane przez uczniów klasy VIa pomysły na interesujące spędzanie czasu wolnego, staną się inspiracją dla koleżanek i kolegów z innych klas do rozwijania własnych pasji i zainteresowań. Uczniowie klasy VIa otrzymali gromkie brawa za prezentację apelu.

By | 2023-02-28T14:40:09+01:00 9 lutego, 2023|Aktualności|Możliwość komentowania Żyj z pasją. Jak zorganizować swój czas wolny? – apel klasy VI a została wyłączona