ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WAKACJI!

Home/Aktualności/ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WAKACJI!

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WAKACJI!

Rozpoczęło się lato, wkrótce wkroczymy w wymarzony  wakacyjny czas. Musimy pamiętać o  przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Zapoznajcie się z przygotowanymi materiałami, instrukcjami i postarajcie się stosować je  w okresie wakacji. Pamiętajcie, że w trudnych, niebezpiecznych sytuacjach należy wezwać pomoc. Przypominamy  najważniejsze numery telefonów kontaktowych. Bądźcie ostrożni podczas korzystania z  Internetu, nie zapominajcie o zasadzie  ograniczonego zaufania do osób i treści, na które trafiacie w sieci.  Musicie być także czujni ze względu na obecność w naszym otoczeniu niebezpiecznego wirusa. Warto zwiedzać nasz kraj, poznawać jego piękno, lecz trzeba pamiętać o dystansie społecznym, który należy zachować w kontaktach z innymi ludźmi.

                  Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej  szkoły pięknych, słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna.

Z okazji nadchodzących wakacji posłuchaj, a następnie zaśpiewaj znaną i popularną piosenkę „Lato, lato”

https://www.youtube.com/watch?v=1d3QuI2FcEc – wersja wokalna

https://www.youtube.com/watch?v=7CB6cH43fVA – karaoke

 

ZASADY BEZPIECZNEGO PORUSZANIA SIĘ PIESZYCH I ROWERZYSTÓW DOTYCZĄCE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ (1)

Dbaj o siebie podczas wakacji: wypoczynek

 

 

 

 

 

 

By | 2020-06-25T14:33:20+01:00 25 czerwca, 2020|Aktualności|Możliwość komentowania ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WAKACJI! została wyłączona

About the Author: