Home/Aktualności/Zanieczyszczenie i ochrona środowiska przyrodniczego – lekcja geografii z wykorzystaniem sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości

Zajęcia edukacyjne kształtujące postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne.

W dniu 25 stycznia 2023 r klasa VII a uczestniczyła w ciekawej e-lekcji geografii na temat: Zanieczyszczenie i ochrona środowiska przyrodniczego, której fragment odbył poza salą lekcyjną, na zewnątrz budynku szkolnego z wykorzystaniem czujnika jakości powietrza, gdzie uczniowie pozyskali dane pomiarowe dotyczące jakości powietrza wokół szkoły. Po powrocie do klasy wszyscy obejrzeli film „Wstrzymaj oddech. SMOG – talk”. Podczas nauki zapoznali się z tematyką zanieczyszczenia powietrza i smogu, poznali fakty i mity dotyczące smogu, dowiedzieli się, jaki wpływ na zdrowie człowieka mają zanieczyszczenia powietrza. Lekcję przeprowadziła nauczycielka geografii.

Zajęcia zostały utrwalone aparatem fotograficznym z programu Laboratoria przyszłości.

By | 2023-02-03T13:14:36+01:00 31 stycznia, 2023|Aktualności|Możliwość komentowania Zanieczyszczenie i ochrona środowiska przyrodniczego – lekcja geografii z wykorzystaniem sprzętu z programu Laboratoria Przyszłości została wyłączona