Wycieczka do Ciechanowa

Home/Aktualności/Wycieczka do Ciechanowa

Wycieczka do Ciechanowa

Wycieczka do Ciechanowa klas Ia, Ib, Ic

W piątek 02.06.2023r. uczniowie z klas Ia, Ib, Ic wyruszyli na wycieczkę do Ciechanowa. Pierwszym punktem wyprawy był park trampolin Hopa Park, w którym skacząc na trampolinach i korzystając z innych atrakcji, mogliśmy rozwijać swoją ogólną sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz właściwą postawę ciała. Wspólne skakanie wprawiło nas w znakomity nastrój, wyzwoliło mnóstwo pozytywnej energii. Zabawy było co nie miara. Kolejnym punktem wycieczki był Park Nauki Torus ekspozycje parku dotyczące głównie nauk ścisłych skutecznie rozbudzały w nas chęci zdobywania wiedzy. Dodatkowo forma odkrywania nauki – poprzez zabawę, gry, samodzielne eksperymentowanie – sprzyjała motywowaniu do uczenia się. Po posiłku w restauracji ruszyliśmy w drogę powrotną. Pogoda nam dopisała, a wycieczka była bardzo udana. Po dniu pełnym wrażeń, w dobrych nastrojach wróciliśmy do szkoły.

By | 2023-06-13T14:05:08+01:00 13 czerwca, 2023|Aktualności|Możliwość komentowania Wycieczka do Ciechanowa została wyłączona