Wielkanocne ozdoby

Home/Aktualności/Wielkanocne ozdoby

Wielkanocne ozdoby

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi uczniowie z klasy 1c wykonali pisanki ozdabiane kolorowymi cekinami, kolorowymi koralikami i wstążeczkami. Pisanki wykonane przez uczniów prezentowały się pięknie. Forma warsztatowa zajęć pozwoliła uczniom w sposób aktywny przyswoić i utrwalić  wiedzę o naszych polskich tradycjach, oraz zwyczajach związanych ze Świętem Wielkanocnym. Poznali jakie są symbole wielkanocne i jaka jest ich historia, była okazja do lepszego poznania się, rozwijania twórczości i wyobraźni oraz  zaangażowania się  w wykonywane prace. Możliwość wspólnej pracy poprzez twórczość artystyczną sprawiły uczniom dużo radości.

Dzieląc się jajkiem, w te piękne Święta,
życzymy samych radości.
Niech będzie zdrowie, niech będzie szczęście,
dobrobyt niech u Was zagości!
Radosnych Świąt Wielkanocnych
życzą
uczniowie klasy 1c oraz wychowawca Anna Majk

By | 2023-04-05T13:32:32+01:00 5 kwietnia, 2023|Aktualności|Możliwość komentowania Wielkanocne ozdoby została wyłączona