Stypendysta Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – Aleksander Biały

Home/Aktualności/Stypendysta Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – Aleksander Biały

Stypendysta Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – Aleksander Biały

Aleksander Biały uczeń klasy VII a jest stypendystą Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

W ramach programu stypendialnego realizuje projekt edukacyjny „Podróże małe i duże – Węgry” , przygotował dwie prezentacje multimedialne: Zwiedzamy Węgry i Zwiedzamy wybrane kraje grupy językowej ugrofińskiej.

Zaprasza do ich obejrzenia.

,,Zwiedzamy Węgry’’

,,Zwiedzamy wybrane kraje grupy językowej ugrofińskiej w Europie” (1)

 

By | 2021-02-03T15:50:08+01:00 3 lutego, 2021|Aktualności|Możliwość komentowania Stypendysta Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – Aleksander Biały została wyłączona

About the Author: