„Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2020/2021

Home/Aktualności/„Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2020/2021

„Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo, 

Informuję, że od 2 września 2020 r. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie planuje nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2020/2021. 

W załączeniu przekazuję „Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów liceów ogólnokształcących w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2020/2021           w ramach projektu- Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja              w człowieka”, list oraz plakat. 

Przesłane materiały zawierają szczegółowe informacje dotyczące warunków aplikowania o przyznanie stypendium. 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o projekcie szkołom z Państwa regionu, jak również     o wydrukowanie plakatu przesłanego w załączeniu i zamieszczenie go na tablicy informacyjnej w Państwa instytucji. 

Zależy nam na tym, aby dotrzeć z informacją o projekcie do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc do Państwa. 

W razie pytań lub wątpliwości prośmy o kontakt pod numerami telefonów:  

(22) 59-79-410/413/423/430/449. 

Więcej informacji o projekcie możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej pod adresem: https://stypendia.oeiizk.waw.pl  

Z poważaniem 

Mirosław Krusiewicz  

Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu 

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie 

/- podpisano kwalifikowanym podpisem elektronicznym/ 

Regulamin projektu 20_21. (1)

 

By | 2020-09-07T14:29:08+01:00 7 września, 2020|Aktualności|Możliwość komentowania „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2020/2021 została wyłączona

About the Author: