Home/Aktualności/Lekcja ze stypendystką Mazowieckiego programu dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

8 czerwca stypendystka Mazowieckiego Programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych przeprowadziła lekcję w klasach czwartych. Uczennica Anna Kośnik wykorzystała na lekcji nowe technologie informacyjne, kody QR, które wykorzystała do zaprogramowania gry dydaktycznej na temat budowy pióra ptaków i ich rodzai. Gra polegała na odszukaniu kodu QR, zeskanowaniu go smartfonem i zapoznaniu się z informacjami w nim zawartymi. Uczniom spodobała się lekcja.

By | 2022-07-05T09:19:44+01:00 8 czerwca, 2022|Aktualności|Możliwość komentowania Lekcja ze stypendystką Mazowieckiego programu dla uczniów szczególnie uzdolnionych. została wyłączona