Klasa 2c w pizzerii

Home/Aktualności/Klasa 2c w pizzerii

Klasa 2c w pizzerii

W piątek 6 październik 2023r. klasa 2c wybrała się do pizzerii Brother’s. Celem wycieczki było zapoznanie z pracą w pizzerii oraz ze sposobem przygotowania pizzy, a także uwrażliwienie uczniów na kulturalne zachowanie się w restauracji. Pracownicy pizzerii pokazali uczniom, jak robi się pizzę. Po krótkim instruktażu dzieci zabrały się do robienia swoich własnych wypieków. Pod bacznym okiem pracowników wałkowały ciasto, smarowały sosem, posypywały serem, a następnie komponowały dodatki według własnego smaku. Uczniowie bardzo poważnie potraktowały zadanie i w wielkim skupieniu zajęły się pracą. Kiedy pizze się piekły w gorącym piecu, dzieci miały czas na przypomnienie zasad kulturalnego sposobu spożywania posiłków. Po upieczeniu uczniowie przystąpili do degustacji. Wszystkie wypieki wyszły doskonałe i jedyne w swoim rodzaju. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że świetnie się bawili i z chęcią jeszcze tu wrócą. Wróciliśmy do szkoły bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia. Jednomyślnie stwierdzamy, że wycieczka była bardzo…smaczna!

Uczniowie klasy 2c z wychowawczynią dziękują bardzo właścicielom Pizzerii Brother’s za wielką gościnność i świetną atmosferę.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współudział w organizacji wycieczki.

Anna Majk

By | 2023-10-09T12:59:14+01:00 9 października, 2023|Aktualności|Możliwość komentowania Klasa 2c w pizzerii została wyłączona