Gra miejska ,,Zaplanuj podróż z MZK”

Home/Aktualności/Gra miejska ,,Zaplanuj podróż z MZK”

Gra miejska ,,Zaplanuj podróż z MZK”

16.09.2024r. uczniowie kl. 8a i kl. 8b pod opieką pedagoga szkolnego p. Anny Kępistej uczestniczyli w grze miejskiej „Zaplanuj podróż z MZK”. „Mobilna Trójka” o godzinie 9:04 wyruszyła w trasę z przystanku Szkoła – Prusa autobusem nr 7, dojeżdżając do Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce. O godzinie 9:20 pojechaliśmy autobusem nr 3 do Grabowa. Podczas podróży podziwialiśmy piękno przyrody, osiedle Leśne bardzo nam się spodobało. Tym samym pojazdem dotarliśmy do Dworca Autobusowego w Ostrołęce. Następnie autobusem nr 1 o godzinie 10:32 pojechaliśmy do Wojciechowic mijając ostrołęckie zakłady „Stora Enso” i „Elektrownię”. Później podróżowaliśmy autobusem nr 1 (11:11), kończąc kurs przy ul. Sienkiewicza 02. W parku przy ul. Korczaka zjedliśmy posiłek i odpoczęliśmy. Do szkoły wróciliśmy autobusem nr 7 o godzinie 13:13. Wszystkim dopisywał humor. Dzięki temu wyjazdowi poznaliśmy uroki naszego miasta.

#miastoostroleka, #mzkostroleka

By | 2024-09-20T12:23:58+01:00 20 września, 2024|Aktualności|Możliwość komentowania Gra miejska ,,Zaplanuj podróż z MZK” została wyłączona