„Ekocyrkularni” – konkurs

Home/Aktualności/„Ekocyrkularni” – konkurs

„Ekocyrkularni” – konkurs

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie popularyzującym wiedzę o gospodarce o biegu zamkniętym „Ekocyrkularni” organizowanym przez Urząd marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Dzieci chętnie i z zaangażowaniem wykonali zabawki, dekoracje, gry oraz ozdoby z surowców wtórnych. Uczniowie wykorzystali nakrętki, butelki, kartony oraz papierowe rolki. Pomysłów było co niemiara. Przy okazji świetnej zabawy podczas wykonania eko-prac dzieci uświadomiły sobie o ważnym zagadnieniu ponownego wykorzystania surowców. Wszystkie prace można podziwiać na wystawie w Świetlicy szkolnej oraz w galerii zdjęć na stronie szkoły.

Katarzyna Parzych

By | 2023-10-03T12:49:03+01:00 26 września, 2023|Aktualności|Możliwość komentowania „Ekocyrkularni” – konkurs została wyłączona