ECOzwroty – nadaj rzeczom nowe story!

Home/Aktualności/ECOzwroty – nadaj rzeczom nowe story!

ECOzwroty – nadaj rzeczom nowe story!

Nasza Szkoła bierze udział w proekologicznym programie EKOzwroty. Masz zbędne, ale SPRAWNE i KOMPLETNE przedmioty, których już nie używasz, a mogą posłużyć jeszcze innym osobom? Ubrania, których już nie nosisz, buty, które już Ci się znudziły, stary telefon, niepotrzebny blender, a może zabawkę? Daj im drugie życie! Zrób dobry uczynek, pozbądź się zbędnych, ale sprawnych i kompletnych przedmiotów i pomóż naszej szkole wygrać nagrody i zaszczytny tytuł!
Główną nagrodą dla instytucji, która zbierze największą liczbę punktów za nadane EKOzwroty, jest nagroda finansowa w wysokości 50 000 zł. Dodatkowo przyznane zostaną nagrody specjalne za przesłanie największej liczby produktów w pięciu kategoriach: elektronika, tekstylia, obuwie, książki i zabawki.

#PSR2024 #BeeSmart #elektryczne

Instrukcja do ECOzwroty:

Dla szkół (1)

By | 2024-09-24T09:17:36+01:00 24 września, 2024|Aktualności|Możliwość komentowania ECOzwroty – nadaj rzeczom nowe story! została wyłączona