,,Bezpieczeństwo online – no raczej!” – szkolenie dla rodziców i uczniów

Home/Aktualności/,,Bezpieczeństwo online – no raczej!” – szkolenie dla rodziców i uczniów

,,Bezpieczeństwo online – no raczej!” – szkolenie dla rodziców i uczniów

Bezpieczeństwo online – no raczej!

Bezpieczeństwo Online – Zapraszamy na Szkolenie! (na szkolenie zapiszecie się tu i udostępnijcie tą informację znajomym: https://www.facebook.com/events/3256747094358510/)Na oryginalny pomysł zorganizowania szkolenia na temat bezpieczeństwa w Internecie wpadła jakiś czas temu….moja Mama. Mieliśmy spotkać się z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ostrołęce. Spotkanie miało odbyć się pod koniec marca. Niestety życie chciało inaczej.Nie poddaliśmy się jednak i pomyśleliśmy, że skoro uczniowie nie mogą dotrzeć do nas, to my dotrzemy do uczniów. Już 21 maja o 14:30 zapraszamy Was (lub Wasze dzieci) na szkolenie "Bezpieczeństwo online – no raczej! Szczegóły Szkolenia znajdują się niżej.Internet jest ważną częścią życia, warto więc wiedzieć, jak z niego bezpiecznie korzystać. Dlatego zapraszamy młodzież powyżej 13. roku życia na darmowe szkolenie organizowane przez Facebooka, podczas którego uczniowie i ich nauczyciele dowiedzą się, jak bezpiecznie poruszać się po sieci. To również ciekawa propozycja tematu np. na lekcję informatyki, WoS-u czy godzinę wychowawczą.Spotkanie w formie webinaru potrwa ok. 45 minut i będzie dostępne stronie Przestrzeń from Facebook, a jego premierę zaplanowano na czwartek, 21 maja, o godz. 14.30. Więcej informacji o tym jak dołączyć do spotkania, jest dostępne na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/3256747094358510/ Podczas szkolenia eksperci z Facebooka poruszą wiele istotnych dla bezpieczeństwa w sieci tematów takich jak: niebezpieczeństwa jakie mogą spotkać młodych użytkowników w Internecie; jak radzić sobie z hejtem i jak reagować w przypadku doświadczania internetowej przemocy ze strony rówieśników.Zachęćcie swoich uczniów do udziału w szkoleniu – załączeniu przesyłamy grafikę, którą możecie umieścić na swojej stronie internetowej wraz z powyższą informacją o webinarze.

Opublikowany przez Kocham Ostrołękę Piątek, 15 maja 2020

By | 2020-05-16T12:02:17+01:00 16 maja, 2020|Aktualności|Możliwość komentowania ,,Bezpieczeństwo online – no raczej!” – szkolenie dla rodziców i uczniów została wyłączona

About the Author: