Home/Aktualności/Zbiórka dla powodzian – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce

Z inicjatywy Jakuba Białobrzeskiego, gospodarza klasy 8A, w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce została zorganizowana zbiórka darów dla poszkodowanych przez powódź uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Nysie.

W ramach akcji, Jakub Nowak wraz z Amelią Olbryś odwiedzili klasy, informując o zbiórce i zachęcając do wsparcia poszkodowanych. Uczniowie SP3 chętnie włączyli się w akcję, przynosząc niezbędne dary dla tych, którzy ucierpieli w wyniku powodzi.

Po zakończeniu zbiórki wszystkie zebrane przedmioty zostały odpowiednio posegregowane, a następnie wysłane do SP1 w Nysie. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże uczniom i ich rodzinom w powrocie do normalności oraz codziennego funkcjonowania.

By | 2024-10-10T13:09:15+01:00 10 października, 2024|Aktualności|Możliwość komentowania Zbiórka dla powodzian – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce została wyłączona