Dzień Chłopaka w klasie III c

Home/Aktualności/Dzień Chłopaka w klasie III c

Dzień Chłopaka w klasie III c

Dzień 30 września był dniem radości i doskonałej zabawy dla uczniów klasy 3c, ponieważ tego dnia w naszej klasie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu dziewczynki wraz z wychowawczynią sprawiły chłopcom niespodziankę i złożyły im najserdeczniejsze życzenia oraz odśpiewały „Sto lat”. Główną atrakcją tego dnia były warsztaty z robienia deserów lodowych przygotowane przez rodziców. Każdy z uczniów miał możliwość przyrządzenia swojego wymarzonego deseru lodowego. Obchody „Dnia Chłopaka” minęły w sympatycznej i miłej atmosferze. Było dużo uśmiechu i radości. Uwielbiamy takie dni w szkole!!!
Serdeczne podziękowania kierujemy dla rodziców za przygotowanie tak wspaniałej uczty.

Wszystkim chłopcom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Anna Majk

By | 2024-10-01T09:29:21+01:00 1 października, 2024|Aktualności|Możliwość komentowania Dzień Chłopaka w klasie III c została wyłączona