Nowe prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2024/2025

Home/Aktualności/Nowe prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2024/2025

Nowe prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2024/2025

W piątek (20 września) odbyło się zebranie Rady Rodziców naszej szkoły, podczas którego wybrano nowe prezydium oraz skład Komisji Rewizyjnej. Na przewodniczącą Rady Rodziców została wybrana pani Ewa Szatanek.

Rada Rodziców składa się z przewodniczących trójek klasowych reprezentujących wszystkie klasy w szkole. Spośród nich wybrane zostało nowe Prezydium, które będzie kierować pracami rady. Członkowie Rady regularnie spotykają się z dyrekcją szkoły, by omawiać bieżące sprawy, organizować wydarzenia oraz inicjatywy wspierające szkołę, a także zbierać fundusze na cele szkolne i opiniować część z podejmowanych przez dyrekcję decyzji. Rada pełni również ważną rolę w dialogu między rodzicami a szkołą, przyczyniając się do tworzenia pozytywnej atmosfery i wspierania rozwoju placówki.

Jednym z kluczowych uprawnień Rady jest udział w procesie wyboru dyrektora szkoły. Przedstawiciel rady zasiada w komisji konkursowej, gdzie ma prawo głosu i wpływa na wybór dyrektora, reprezentując interesy rodziców.

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2024/2025
Przewodnicząca: Ewa Szatanek
Członkinie: Renata Pęza, Mirosława Krupa, Agnieszka Białobrzeska, Anna Jankowska

Skład Komisji Rewizyjnej w roku szkolnym 2024/2025
Przewodniczący: Krzysztof Chojnowski
Członkinie: Paulina Biedrzycka, Małgorzata Kania

Komisja Rewizyjna odpowiada za nadzór nad działalnością finansową i administracyjną rady, co zapewnia przejrzystość i prawidłowość zarządzania środkami.

By | 2024-09-21T08:01:17+01:00 21 września, 2024|Aktualności|Możliwość komentowania Nowe prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2024/2025 została wyłączona