Integracja przy kręglach – Projekt Bezpieczna i przyjazna szkoła

Home/Aktualności, projekty/Integracja przy kręglach – Projekt Bezpieczna i przyjazna szkoła

Integracja przy kręglach – Projekt Bezpieczna i przyjazna szkoła

fot. Nan Palermo CC 2.0

fot. Nan Palermo CC 2.0

20 października gimnazjaliści z klas: II b, III a oraz III b w ramach programu „Bezpieczna szkoła” bawili się w ostrołęckim Parku Wodnym Aquarium. Uczniowie mogli skorzystać z pływalni oraz kręgielni. Zorganizowane przez opiekunów projektu zajęcia integracyjne okazały się wspaniałą formą spędzania czasu wolnego, stanowiącą alternatywę dla gier komputerowych oraz Internetu. Zabawa w grupie daje niezwykłą możliwość lepszego poznania się, a także rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Podczas wyjazdu odbyły się również zajęcia artystyczno-fotograficzne. Uczniowie układali krótkie wierszyki dotyczące tematyki projektu, czyli przestrzegania zasad bezpieczeństwa i bezpiecznego korzystania z Internetu. Niektóre teksty humorystycznie opisywały atmosferę panującą na zajęciach. Uczniowie fotografowali swój pobyt w Aquarium w celu przygotowania reportażu z projektu.

By | 2017-05-05T11:06:22+01:00 12 listopada, 2015|Aktualności, projekty|Możliwość komentowania Integracja przy kręglach – Projekt Bezpieczna i przyjazna szkoła została wyłączona

About the Author: