MIKOŁAJKI W KLASIE V B

Home/Aktualności/MIKOŁAJKI W KLASIE V B

MIKOŁAJKI W KLASIE V B

Mikołajki to zwyczaj obchodzony 6 grudnia na cześć świętego Mikołaja biskupa Miry. Według zwyczaju – wierzeń –  tego dnia Mikołaj obdarowuje dzieci prezentami. Zazwyczaj dzieje się tak już w nocy poprzedzającej ten dzień, kiedy pod poduszkę ukradkiem podkłada prezenty lub umieszcza je w wełnianej skarpecie czy bucie.
Jak co roku, tak i tym razem kultywowaliśmy ten zwyczaj. Prezenty na tą uroczystość zostały przygotowane na zasadzie losowania. Prezenty były ciekawe i przemyślane. Były też różne zabawy i quizy świąteczne. Dzień upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Był bardzo udany, poczuliśmy świąteczny nastrój. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku.
By | 2021-12-14T13:51:49+01:00 6 grudnia, 2021|Aktualności|Możliwość komentowania MIKOŁAJKI W KLASIE V B została wyłączona