Konkurs plastyczny

Home/Aktualności/Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

11 grudnia 2020 r. odbył się w naszej placówce etap szkolny Konkursu plastycznego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Inicjatorem konkursu był Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Wszystkie prace plastyczne wykonane przez uczniów posiadały atrakcyjną szatę graficzną, były oryginalne, piękne.

Jury w składzie: przewodnicząca – p. Anna Kępista, członkowie: p. Beata Stefańska, p. Ewa Górska spośród 15 prac wykonanych przez uczniów wyłoniło:

w kategorii kl. I-IV trzy najciekawsze prace:

• Alicja Czupryn – kl.1a

• Dominika Kośnik – kl. Ia

• Maja Kochanek – kl. IVa

w kategorii kl. V-VIII trzy najciekawsze prace:

• Ida Kupis – kl. VIIIb

• Anna Kośnik – kl. VIc

• Aurelia Wernik– kl. VIc

Prace plastyczne wytypowane przez jury wezmą udział w dalszym etapie konkursu w Warszawie. Trzymamy kciuki za naszych uczniów, wierzymy w ich sukcesy.

Pozdrawiam, pedagog szkolny – Anna Kępista

By | 2020-12-17T12:54:27+01:00 17 grudnia, 2020|Aktualności|Możliwość komentowania Konkurs plastyczny została wyłączona