Dbamy o naszą planetę

Home/Aktualności/Dbamy o naszą planetę

Dbamy o naszą planetę

22 października Dyrekcja Szkoły: Pan Marek Wółkowski i Pani Katarzyna Samsel przy współpracy z Nadleśnictwem Ostrołęka rozdali uczniom sadzonki drzew: sosny, świerku, dębu i grabu. Młodzież została poinstruowana jak sadzić rośliny oraz jak o nie dbać. Zwrócono również uwagę na ważny aspekt zalesiania planety. Uczniowie wraz z rodzicami zasadzili drzewka na podwórkach oraz w okolicach swoich domów. Celem akcji było propagowanie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży oraz aktywne zaangażowanie w działania na rzecz ochrony naszej planety.

Miejmy nadzieję, że posadzone drzewka będą rosły wraz z uczniami i przyczynią się do przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

Galerię ze zdjęciami z tego wydarzenia można śledzić na stronie internetowej naszej szkoły.

By | 2021-11-09T12:17:17+01:00 23 października, 2021|Aktualności|Możliwość komentowania Dbamy o naszą planetę została wyłączona

About the Author: